Jak dowiedzialeś się o tej stronie ?

O firmie

Firma SKY LIFT powstała w 2001 roku, początkowo jako przedstawiciel niemieckiego producenta podnośników koszowych "TEUPEN GmbH".
Firma działała pod nazwą TEUPEN Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Od początku swej działalności sukcesywnie zdobywaliśmy polski rynek podestów roboczych.
W tym okresie nawiązaliśmy stałą współpracę z firmą WUMAG i Nifty Lift.

W 2004 roku firma Teupen sprzedała swoje udziały i od maja 2004r., SKY LIFT Sp. z o.o. jest tylko w rękach polskich. Oznacza to, że jesteśmy spółką ze 100% kapitałem polskim.  Od maja 2004r. nie reprezentujemy więc interesów TEUPEN-a.

W czerwcu 2004 r. nawiązaliśmy współpracę z firmą CELA. Nasza oferta szybko zyskała odbiorców na polskim rynku. Następnie poszerzyliśmy współpracę o kolejne marki SKY HIGH i SKY JACK. Dzięki szerokiej palecie wyrobów jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć naszych klientów.

Od 2005r. dynamicznie rozwijamy się jako firma wynajmująca podnośniki koszowe i nożycowe.

W lipcu 2007r. firma przeprowadzia się do nowej siedziby. Nasza hala to 800m2 i grunt o powierzchni 3000m2. Dzięki rozbodowie możemy przyjmować więcej urządzeń do naprawy i konserwacji.

Poszerzyliśmy nasze usługi także w zakresie szkoleń na operatorów podestów roboczych - organizując szkolenia w naszej siedzibie.

Rok 2008 to dalszy rozwój firmy. Do palety naszych partnerów dołączyła firma HINOWA - producent podnośników koszowych na gąsienicach oraz gąsienicowych minikoparek, wózków widłowych i wozideł technologicznych.
W 2008 roku zostaliśmy też największym importerem podnośników SKY JACK na Polskę!

W 2009 roku firma zdobyła tytuł GEPARDA BIZNESU plasując się na 39 pozycji w rankingu firm woj. dolnośląskiego.

http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/1542/371/

 

W 2012 r. uruchomiona została niniejsza, kolejna już inicjatywa firmy, czyli sklep internetowy.

 

Komentarze